Суд у РФ заочно заарештував ексміністра оборони Британії Бена Воллеса - ЗМІ

Сьогодні,   14:15    308


Суд у РФ заочно заарештував ексміністра оборони Британії Бена Воллеса - ЗМІ

Басманний суд Москви заочно заарештував колишнього міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса за звинуваченням у «виправданні тероризму».

Про це повідомляє Медиазона, передає Укрінформ.

За інформацією видання, засідання щодо заочного арешту Воллеса за клопотанням прокуратури відбулося у середині листопада 2025 року, але публічно про нього не повідомлялося. Через два місяці розшукова картка колишнього міністра оборони Великої Британії з’явилася на сайті МВС Росії.

Останні новини:  ЄС ризикує втратити 34 гігафабрики через послаблення цілей з електромобілів

Зазначається, що за півтора місяця до цього депутат Держдуми Михайло Шеремет закликав оголосити колишнього главу Міноборони Великої Британії у розшук через його заяви на Варшавському безпековому форумі 30 вересня 2025 року. Воллес у своєму виступі закликав надати Україні далекобійну зброю, щоб «задушити» Крим і «зробити його непридатним для життя». Зокрема, він пропонував ударити німецькими ракетами Taurus по Керченському мосту.

Речник Кремля Дмитро Пєсков назвав ці висловлювання «дурними».

Останні новини:  У Бухаресті зібралися лідери B9 та скандинавських країн

Бен Воллес очолював британське Міністерство оборони з 2019 по 2023 роки. У 2025 році він увійшов до ради директорів енергетичної компанії AIS.


ukrinform.ua