Білий дім назвав тимчасове припинення вогню "перемогою США"

Сьогодні,   05:45    264

Білий дім назвав тимчасове припинення вогню перемогою США

Фото: Getty Images

Прес-секретарка Білого дому Керолайн Лівітт

Керолайн Лівітт поставила в заслугу Трампу переговори, які маюшть шанс перерости у сталий мир, а також повторне відкриття Ормузької протоки.

Прес-секретарка Білого дому Керолайн Лівітт назвала двотижневе припинення вогню «перемогою для Сполучених Штатів», розхвалюючи зусилля американських військових у війні з Іраном. Про це вона написала у ніч проти середи, 8 квітня у соцмережі Х.

Останні новини:  "Це може бути Золотий вік Близького Сходу": Трамп заявив про великий день для миру у світі

За її словами, США виконали і перевиконали свої основні військові цілі за 38 днів.

«Успіх наших військових створив максимальний вплив, дозволивши президенту Трампу та його команді розпочати складні переговори, які тепер створили можливості для дипломатичного вирішення та довгострокового миру. Крім того, президент Трамп домігся повторного відкриття Ормузької протоки», — написала Лівітт.

Останні новини:  Ціни на дизель у Німеччині досягли нового максимуму

«Ніколи не варто недооцінювати здатність президента Трампа успішно просувати інтереси Америки та бути посередником у встановленні миру», – резюмувала Лівітт.

Пізніше Іран заявив, що США зазнали «незаперечної, історичної та нищівної поразки».


korrespondent.net