
Більшість німців підтримує прямі переговори між канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем та президентом Росії Володимиром Путіним щодо припинення війни в Україні.
Про це повідомляє в четвер, 12 лютого, агентство dpa із посиланням на дані опитування, проведеного за його замовленням британським інститутом ринкових та соціологічних досліджень YouGov.
Згідно з цими результатами, 58% німців підтримують ідею прямих переговорів між Мерцем і Путіним. Найчастіше за діалог між Москвою та Берліном виступають прихильники консервативного блоку ХДС/ХСС, пише dpa. 26% німців виступають проти прямих контактів Мерца з Кремлем.
Фрідріх Мерц, у свою чергу, ставиться до ідеї Макрона скептично і виступає за переговори з Кремлем лише в координації з Україною та США.

3782