Індія погодилась не купувати російську нафту

Сьогодні,   17:13    203


Індія погодилась не купувати російську нафту

Індія погодилась не купувати російську нафту — це допоможе зупинити війну в Україні. Про це заявив президент США Дональд Трамп після розмови з індійським прем’єром Нарендрою Моді.

Натомість, за словами Трампа, Індія закуповуватиме нафту у США та, можливо, з Венесуели.

▪️Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Індія стала найбільшим покупцем російської морської нафти. Але в грудні 2025 року країна різко скоротила імпорт сировини з РФ.

Останні новини:  Експорт російського газу до Європи зріс на 10% у січні – Reuters

Було чудово поспілкуватися сьогодні з моїм дорогим другом, президентом Трампом. Радий, що товари з маркуванням «Made in India» тепер матимуть знижений тариф у 18%. Висловлюю велику подяку президентові Трампу від імені 1,4 мільярда громадян Індії за це важливе рішення, — прем’єр Індії Нарендра Моді.

Останні новини:  Румунія планує створити систему виявлення загроз у Чорному морі

«Коли дві великі економіки й найбільші демократії світу працюють разом, це приносить користь нашим народам і відкриває величезні можливості для взаємовигідної співпраці.

Лідерство президента Трампа є важливим для глобального миру, стабільності та добробуту. Індія повністю підтримує його мирні зусилля.

Очікую на тісну співпрацю з ним, щоб піднести наше партнерство на безпрецедентний рівень».

Останні новини:  В Євросоюзі планують створити платформу для обміну оборонними даними без участі США - Euractiv


newformat.info