Євген Клопотенко показав новорічну ялинку 2022 року: фото зіркового українського шеф-кухара

Сьогодні,   07:14    100


Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко вирішив не викидати новорічну ялинку, яку він придбав ще до початку повномасштабної війни.

Євген Клопотенко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з новорічною ялинкою, яку він придбав ще чотири роки тому. Зірковий український шеф-кухар розповів, чому він вирішив не викидати святкове дерево.

«Цю ялинку я купив на святкування нового 2022 року і вона, як і вся країна, незламно стоїть вже 4 рік. Зараз нам дуже холодно і важко, але ми точно це пройдемо, коли будемо один одному допомагати і бути разом, бо разом точно тепліше».

Клопотенко також закликав українців допомагати один одному в складні для нашої країни часи та повідомив, що облаштував у себе вдома «Пункт незламності».

Останні новини:  Злата Огнєвіч відсвяткувала ювілей у Ханої: чому співачка назвала в’єтнамський сервіс «шоком»

Євген Клопотенко. Фото: instagram.com/klopotenko

Читайте також:





https://blik.ua/