Навіть військову форму замовляють у Китаї: російська модна індустрія зіткнулася з падінням попиту та закриттям магазинів

Вчора,   23:15    284

Попри обіцянки «імпортозаміщення» після 2022 року, російська індустрія моди так і не змогла скористатися відходом міжнародних брендів. Тимчасове зростання продажів швидко змінилося спадом: у 2024–2025 роках галузь зіткнулася з падінням попиту, закриттям магазинів і зростанням витрат, передає УНН із посиланням на Службу зовнішньої розвідки.

Деталі

За даними розвідки, у рф масово згортають бізнес навіть великі гравці модної індустрії. Збанкрутували Incity та Deseo, закрився бренд Just Clothes, а «Глория Джинс» закриває магазини, продає фабрики й переносить виробництво за кордон. Половина всіх закритих торгових точок у 2025 році – це магазини одягу й взуття, переважно російські.

Останні новини:  Трамп перед зустріччю з Зеленським поговорив по телефону із Путіним

Замість розвитку власного виробництва, ринок заповнили імпортні товари під новими вивісками. Одяг і далі завозять із Китаю, Туреччини та через байєрів. Також росія не створила повноцінної текстильної бази: немає сучасних фабрик, якісних тканин і фурнітури, навіть військову форму замовляють у Китаї. Маркетплейси Wildberries і Ozon лише посилили залежність від дешевого азійського імпорту, витіснивши локальних виробників

— йдеться у повідомленні.

У розвідці наголошують, що на тлі зростання податків і штрафів бізнес втрачає рентабельність, а споживачі – купівельну спроможність. У підсумку російська мода виявилася нездатною існувати без відомих міжнародних брендів, оголивши бідність, технологічну слабкість і повну залежність економіки від зовнішнього світу.

Останні новини:  Мадуро звільнив частину політв’язнів на тлі ультиматуму Трампа


unn.ua