Білий дім заявляє, що США "пощастить", якщо Трамп залишиться на посаді "ще довше"

Сьогодні,   11:45    444

Білий дім заявив, що Сполученим Штатам «пощастить», якщо президент США Дональд Трамп залишиться на посаді довше, після того, як адвокат Алан Дершовіц повідомив Wall Street Journal, що поділився чернеткою своєї нової книги, у якій досліджує можливість третього президентського терміну, пише УНН з посиланням на Axios.

Деталі

Трамп та його адміністрація неодноразово натякали на можливість балотування у 2028 році, попри те, що 22-га поправка конституції країни забороняє президентам обиратися на третій термін.

Останні новини:  Рекорд для "Богдани": Німеччина профінансує 200 модернізованих САУ

«Ніколи не було адміністрації, яка б досягла стільки ж за менш ніж один рік, ніж адміністрація Трампа», – сказала речниця Білого дому Абігейл Джексон у електронному листі у четвер увечері.

«Американському народу пощастить, якщо президент Трамп залишився б на посту ще довше», — сказала вона.

Останні новини:  В ЄС готують 20-й пакет санкцій проти Росії, який буде презентовано на початку 2026 року

Білий дім не одразу відповів на запит Axios у середу ввечері про коментар, в якому запитував, чи планує президент буде балотуватися на ще один термін.

В інтерв’ю, опублікованому у четвер, Дершовіц розповів WSJ, що він порадив Трампу: «Незрозуміло, чи може президент стати президентом на третій термін, і незрозуміло, чи це допустимо», хоча й додав: «Я не думаю, що він балотуватиметься на третій термін».

Останні новини:  Відмова від миру матиме ціну: США готують жорсткі санкції проти РФ — Bloomberg


unn.ua