Тамарі Яценко провели складну операцію

Вчора,   19:00    363
Тамарі Яценко провели складну операцію

Фото: instagram.com/tamarayacenkoo

Тамарі Яценко зробили складну операцію із заміни кульшового суглоба

Народній артистці України замінили кульшовий суглоб. Вартість лікування перевищила 200 тисяч гривень, тож колеги просять підтримати акторку.

Народній артистці України Тамарі Яценко зробили складну операцію із заміни кульшового суглоба. Про стан акторки повідомила її колега Ольга Сумська, опублікувавши емоційний допис на своїй сторінці у Facebook.

Останні новини:  "Тигриця з отакими кігтями": Кароль використала слова Тополі про неї для кумедного відео під музику свого хіта

За словами Сумської, без хірургічного втручання Тамара Яценко більше не могла б нормально пересуватися й продовжувати професійну діяльність. Акторка наголосила, що операція була життєво необхідною.

Водночас Ольга Сумська зазначила, що лікування виявилося надзвичайно дорогим. Лише імпланти та необхідні комплектувальні коштували понад 127 тисяч гривень. Ще більш як 74 тисячі гривень пішли на медичні послуги -аналізи, анестезію, обстеження та перебування в лікарні. Загальна сума витрат перевищила 200 тисяч гривень.

За словами Сумської, такі кошти є непосильними для однієї людини. Саме тому вона вирішила публічно звернутися до небайдужих українців із проханням допомогти Тамарі Яценко фінансово. Реквізити для підтримки акторка оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі.

Останні новини:  Королівська вечеря в замку: Кейт та Вільям з дітьми відвідали щорічну родинну подію

У зверненні Ольга Сумська наголосила, що Тамара Яценко — не просто відома артистка, а людина, яка десятиліттями дарувала глядачам радість, сміх і щирі емоції зі сцени.


korrespondent.net