Для цього заходу у Нью-Йорку зірка обрала бездоганно скроєний ансамбль повністю чорного кольору, створений для неї брендом Dior. Лук включав короткий жакет із ґудзиками, який трохи нагадував культовий The Bar із першої колекції бренду, але модель Лоуренс була сучасною. Також акторка одягла асиметричну спідницю з драпіруванням і шлейфом, яка мала дуже високий розріз та демонструвала її розкішні ноги.
Своє вбрання Дженніфер доповнила довгими золотими сережками, простою зачіскою з розпущенним волоссям і босоніжками, які трохи її підвели цього разу, бо були завеликі, однак взуття більшого розміру зірки обирають часто, ймовірно, щоб уникнути можливих натирань.
Нагадаємо, що також у творінні від Джонатана Андерсона — нового креативного директора бренду — Лоуренс приходила на вручення премії Governors Awards у Лос-Анджелесі. Тоді бренд створив для неї ексклюзивну сукню, змінивши дизайн того, що було показано на подіумі в колекції весна-літо 2026.

2357



















