Королева Іспанії Летісія разом зі своїм чоловіком, Феліпе VI привітали президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра та його першу леді Ельке Бюденбендер під час їхнього візиту до Мадриду.
Для заходу Її Величність обрала червону мідісукню з асиметричним низом від The 2nd Skin CO та бордові»котячі підбори» Magrit. На вуличних фото вона також позувала в чорній накидці зі штучного хутра Carolina Herrera.

Летісія мала елегантний вигляд у своєму червоно-чорному луці

Образ королеви стилісти довершили клатчем з тисненням під крокодила в тон взуттю

Президентське та королівське подружжя попозували для спільного портрету

Останнім часом королева все частіше обирає низькі підбори, ймовірно вона дослухалася порад медиків, які отримала через свою хворобу стопи

З нагоди візиту Штайнмаєра і Бюденбендер до Іспанії було влаштовано традиційний банкет

На урочистій події Летісія постала в чорній максісукні з блискітками на плечах від Carolina Herrera та у вишуканій тіарі Cartier
Нещодавно ЇЇ Величність вигуляла ефектнубордову спідничку з блискіткамита яскраву рожеву сукнюв стилі бохо. Також у її гардеробі єсилуетні вбраннята одежі з деніму в поєднанні зчервоними аксесуарами.
А зовсім недавно іспанське подружжя зустрічалося з президентом Китаю. Для цього візиту Летісія обраланіжне рожеве вбрання і пальто з квітами.

2371