"Усунення режиму": у Вашингтоні стартувала акція з вимагою імпічменту Трампа

20.11.2025   22:15    597

У Вашингтоні у четвер, 20 листопада, стартували масштабні протести під назвою «Усунення режиму». Про це повідомляє Axios, інформує УНН.

Деталі

Зазначається, що під час акцій тисячі американців вимагають імпічменту та усунення з посади президента США Дональда Трампа.

Акція відбувається … на тлі зростаючого невдоволення адміністрацією. Минулого минулого місяця понад 7 мільйонів американців взяли участь у маршах «Без королів» після історично довгого припинення роботи уряду. На відміну від інших загальнонаціональних протестів, «Усунення режиму» відбуватиметь під вікнами президента

— пише видання.

Також вказується, що у четвер відбувся стартовий мітинг, після якого активісти вирушили на «рекордне лобіювання імпічменту». До маршу приєднався член Палати представників Ел Ґрін, відомий своєю критикою Трампа.

У п’ятницю організатори проведуть тренінги для лобістів, мітинг ветеранів та комедійний вечір зі стендапом. На суботу запланований основний мітинг біля Меморіалу Лінкольна з виступами гуртів Dropkick Murphys та Earth to Eve.

Останні новини:  ЄК знайшла варіант для Бельгії щодо використання активів РФ

«Ми розважимося, але це не заради розваги. Ми хочемо змінити траєкторію подій у країні. Нас має бути стільки, щоб нас неможливо було ігнорувати», — зазначили організатори.

Нагадаємо

У жовтні США охопили масові протести — тисячі людей вийшли на вулиці в межах акції «Без королів» проти адміністрації президента Дональда Трампа.


unn.ua