Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Politico із посиланням на слова чотирьох анонімних джерел, яких було включено до цих чатів.
“Звичайною практикою було створювати чати для обговорення різних тем національної безпеки”, — розповів співрозмовник видання, зауваживши, що членів уряду та високопоставлених чиновників часто додавали до цих чатів.
За словами джерел Politico, їм відомо про щонайменше 20 подібних чатів на різноманітні теми, в тому числі: Україну, Китай, Газу, Близький схід, Африку та Європу. “Усі чотири джерела підтвердили, що були свідками обговорення чутливої інформації”, — пише Politico.
Водночас на переконання експертів, подібне використання Signal потенційно порушує правила захисту чутливої інформації від іноземних супротивників, а також закони про ведення державної звітності, якщо повідомлення у чатах автоматично видаляються. “Жоден із чотирьох співрозмовників не підтвердив поширення таємної інформації, але всі погодилися, що повідомлення у чатах містили чутливі деталі роботи із національної безпеки”, — підсумовує видання.
Фото: John McDonnell/for The Washington Post