Ці помилки робить кожен другий садівник при обрізанні дерев

Вчора,   22:31    302

 

Для садових дерев регулярно потрібна обрізка. Формування крони, оздоровлення та санітарне чищення з метою позбавлення від старих та сухих гілок — обов’язкові етапи догляду. Щоб обрізка пройшла вдало та ефективно, не припускайтеся помилок.

Перша помилка

Восени не треба поспішати робити обрізку. Якщо робити це рано, коли в повітрі ще літає чимало спор збудників хвороб, є підвищений ризик заразити ними дерево. Спори осідають на зрізи, що і призводить до проблеми. Щоб уникнути цього, рекомендується проводити обрізку ранньою весною або взимку.

Останні новини:  Навіщо класти картоплю та лушпиння під смородину: розмір ягід здивує

Друга помилка

При обрізанні гілок залигати пеньок. Це дуже погана звичка. Пеньки погано заживають, дерево не може затягнути їх корою. А з часом вони почнуть гнити, що загубить дерево.

Знайдіть основу гілки, якою вона кріпить до стовбура. Там потрібно визначити правильний кут спилювання. Ми про це вже писали. Прочитайте про це в деталях тут. При правильному зрізанні гілки рана швидше заживає та затягується корою, що робить процедуру для дерева безпечною.

Останні новини:  Перше внесення добрив для полуниці весною, від якого залежить врожай

Третя помилка

Обрізати більше половини крони дерева — помилка. Не робіть так, бо це провокує ріст пагонів, які жирують. Окрім того, призводить до загущення крони. Це провокує також проблему зниження врожайності та виснаження дерева в загальному.

Два способи вкорінення розмарину, який гарантовано працюють


uapress.kyiv.ua