Витратила 2000 на ремонт, тепер в раковину “це” не виливаю

Вчора,   14:20    163
Якщо ви хочете, щоб злив на кухні не забивався, а труби завжди були цілими і неушкодженими, ніколи не виливайте олію та кип’яток в раковину.

Експерти розповіли, що ніколи не можна виливати в раковину

Кожна господиня прагне мати ідеально працюючу сантехніку на кухні, де всі елементи функціонують, як “годинник”. Однак часто ми самі піддаємо свою кухонну сантехніку ризикам, навіть не підозрюючи про це. Мова йде про звичні для нас рідини, які ми без вагань зливаємо у раковину. Ви будете здивовані, дізнавшись, що олія та кип’яток є двома найбільшими ворогами ваших труб.

Останні новини:  5 предметів, які потрібно викинути з коридору, щоб щастя прийшло в дім у 2025 році

Олія та жир, які залишаються після приготування їжі зазвичай відправляються в раковину, адже це кухонні відходи. Але, насправді, ці речовини далеко не “друзі” для вашої сантехніки. Коли олія охолоджується, вона твердішає і накопичується на стінках труб. Це призводить до їх забивання і ускладнює стікання води. Щоб уникнути цієї проблеми, залишки олії та жиру слід витирати паперовим рушником і викидати у смітник.

Експерти розповіли, що ніколи не можна виливати в раковину

Кип’яток – це ще один “таємний ворог” кухонної сантехніки. Не думайте, що гаряча вода допомагає очистити труби від жиру. Насправді, кип’яток може спричинити серйозні пошкодження труб. Особливо це стосується пластикових, які можуть деформуватися під впливом високих температур. Якщо вам потрібно злити гарячу воду, краще дати їй трохи охолонути перед тим, як виливати у раковину.

Останні новини:  Головна магічна дата року – 31.12: прикмети, заборони і поради. Як провести день, аби весь 2025 рік щастило
Експерти розповіли, що ніколи не можна виливати в раковину

Щоб ваша кухонна сантехніка служила вам вірою і правдою, не забувайте періодично чистити раковину за допомогою спеціальних засобів, які розчиняють жир та інші накопичення. Використовуйте сіточки-фільтри, які затримують великі шматки їжі та інші залишки, не даючи їм потрапити у труби. Ці прості кроки зможуть запобігти забиванню раковини.




Враховуйте нові знання, які ви здобули у цій статті, в майбутньому! Пам’ятайте, що турбота про сантехніку – це запорука довгого і безпроблемного її використання. Тому будьте уважні до того, що ви зливаєте у вашу раковину, і ваша кухня завжди буде працювати на вас бездоганно.

Останні новини:  Як очистити золото в домашніх умовах: метод, про який багато хто забуває


noviydoctor.com