Після такої зимівлі герань прокинеться справжньою “Міс Всесвіт” – хоч на конкурс відправляй: 3 прості кроки

Сьогодні,   01:11    76

Правильна та вчасна підготовка рослин до зимівлі перетворить планове весняне цвітіння на справжнє свято кольорів і квітів. Розповідаємо, як допомогти герані взимку.

Як готувати герань до зимівлі

Пеларгонія, герань і просто красуня – цю кімнатну рослину називають по-різному, але вона справжня улюблениця серед квітникарів. Проте, з настанням холодів багато домашніх садівників намагаються добитись цвітіння від цієї літньої рослини за допомогою будь-якого підживлення.




З геранню потрібно поводитись зовсім по-іншому, адже для неї існують окремі правила. Експерти розповідають, що правильна підготовка до зимівлі гарантує, що навесні на вашому підвіконні буде рости неймовірно красива рослина, яка ще й цвітінням порадує.

Останні новини:  Від Дантеса не хотіла, а від Кацуріна? Чому 34-річна Дорофєєва не наважується на материнство – є причина

Підготовка герані до зимівлі

Герані в осінньо-зимовий період потрібне правильне освітлення й температура на підвіконні. Горщик має стояти на максимально сонячній стороні. А ось оптимальна температура для рослини – всього 5-10 градусів вище нуля. Що стосується поливу, то він має бути помірним. У грудні поливайте герань лише раз на місяць, а в січні – раз на два тижні. В лютому поверніться до звичного режиму поливу.

Останні новини:  Лікар попереджає про «фатальний» ризик побічних ефектів парацетамолу
Експерти розповіли про основні правила з підготовки герані до зимівлі та настання холодів

Обрізання та прищипування теж важливі. Перш ніж відправити пеларгонію у зимову сплячку, її потрібно підрізати. Квітами, які ростуть у кімнаті, потрібно провести обережну обрізку. Занесеним з вулиці рослинам проведіть повну обрізку.

Експерти розповіли про основні правила з підготовки герані до зимівлі та настання холодівЕксперти розповіли про основні правила з підготовки герані до зимівлі та настання холодів

Крім того, експерти радять регулярно прищипувати верхівки квітки для формування красивої форми куща. Не забувайте слідкувати і за шкідниками та регулярно провітрювати приміщення, в якому стоїть квітка. Це потрібно для того, аби запобігти хворобам. Дотримуючись цих простих правил, ви можете наступного року отримати естетичне задоволення від цвітіння рослини.

Останні новини:  Королева-консорт Камілла змушена взяти паузу через інфекцію


noviydoctor.com