Розумні дачники знають про цей трюк з фольгою на городі

Вчора,   21:31    120
Фольга може стати вашим помічником на кухні, коли ви хочете приготувати смачну випічку або запечене м’ясо. Для вирощування розсади вона теж може знадобитись.

Як виростити розсаду за допомогою фольги

У питанні вирощування розсади багатьох городників турбує тема освітлення. Річ у тім, що процес підготовки саджанців починають у березні та навіть лютому. В цей час на вулиці все ще короткий світловий день, а тому молодим рослинам не вистачає сонячного проміння. За словами експертів, існує простий трюк для покращення розвитку саджанців. Для нього потрібна звичайнісінька фольга.

Останні новини:  Чи можна підживлювати кімнатні рослини кавовою гущею

Розсада у фользі

Як виявилось, багато городників використовують для розсади матеріали, які мають властивість відбивати світла. З них роблять так звану сонячну скриньку для молодих рослин. Таке пасивне додаткове освітлення допоможе покращити та полегшити розвиток розсади. Вона не буде витягатись та повертатись слідом за сонцем, витрачаючи на це багато своїх сил. Вам потрібна лише коробка та будь-яка фольга.

Останні новини:  3 помилки під час вирощування орхідей вдома
Дачники розповіли про незвичайний, але ефективний спосіб вирощування розсади у кухонній фользі

Для початку візьміть коробку, яка підійде за розміром для розсади, а потім відрізаємо кришку та одну стінку – аби вийшов відкритий ящик з трьома бічними стінками. Це буде основою для майбутнього місця для вашої розсади. Наступним кроком потрібно вистелити всю внутрішню частину коробки фольгою та закріпити її. У цей ящик потрібно ставити місткість із розсадою.

Останні новини:  Як доглядати за орхідеями у холодну пору року
Дачники розповіли про незвичайний, але ефективний спосіб вирощування розсади у кухонній фользіДачники розповіли про незвичайний, але ефективний спосіб вирощування розсади у кухонній фользі

Виставлена на вікно коробка завдяки відмінним властивостям фольги відбивати сонячне світло допоможе молодим рослинам отримувати вдень вдвічі більше світла й тепла, ніж якби вони стояли у звичайному піддоні. Так ви створите парниковий ефект, що теж позитивно позначиться на рості рослин. Насіння буде проростати швидше, а сходи з’являтимуться активніше.





noviydoctor.com