Навіщо чистити пральну машину?
Мабуть, усі знають, що у водопроводах міста вода зазвичай має високу жорсткість, адже вона містить велику кількість магнію, кальцію та солі. Тому, коли така вода нагрівається (як це й відбувається в пральній машині), то ці речовини осідають у вигляді осаду, який з часом покриває частини машини, створюючи накип.
Крім того, висока вологість у пральній машинці – відмінне середовище для утворення плісняви та неприємних запахів. Не варто забувати і про бруд, який так чи інакше залишається в машинці після багаторазових циклів прання.
Функція самоочищення пральної машини
Переважна більшість компаній, що виробляють пральні машини, зазвичай включають функцію самоочищення у свої пристрої. Однак про це мало хто знає з покупців.
Для того, щоб запобігти накопиченню забруднень, цвілі та будь-яких неприємних запахів, а також збільшення терміну використання пральної машини, рекомендується запускати програму самоочищення пристрою орієнтовно раз на місяць.
Запуск програми самоочищення: покрокова інструкція
Щоб активувати режим самоочищення, на пральній машині потрібно знайти кнопки з написами “Інтенсивне прання” та “Без складок”, які зазвичай об’єднані дужкою та зірочкою посередині. Далі слід натиснути обидві кнопки на дві-три секунди. На екрані пральної машини з’явиться програма “очищення барабана”, після чого можна натиснути кнопку “старт”.
Чи потрібно додавати миючі засоби?
Під час запуску програми самоочищення додавати миючі засоби не потрібно. Машина здійснить очищення барабана, видаляючи бруд, плісняву та всі залишки засобів для прання.
Порада:
Для збільшення терміну служби пристрою також рекомендується виконати наступні дії: перш за все, після кожного прання рекомендується ретельно висушувати барабан та гумову прокладку. Крім того, необхідно регулярно прочищати зливний шланг та фільтр, а також уникати надмірного використання кондиціонерів для білизни.
Таким чином, дотримання цих простих рекомендацій забезпечить вашій пральній машині довгий термін її використання.