0
Осінь, мабуть, найактивніший сезон в дачному житті. Ніби вже все виростили, зібрали та прибрали, а робота все не закінчується. І це дійсно правда, адже потрібно ще приділити увагу плодовим деревам.
Завдання полягає в забезпеченні зимостійкості. Для цього необхідно поповнити сили дерев добривами, які потрібно правильно підібрати. Вносять їх вже після обрізки.
Добрива для дерев
В цей період вибирають добрива, в складі яких є фосфор та калій. Забезпечити їх достатню кількість можуть сульфат калію та суперфосфат. З них треба приготувати спеціальний розчин. На 1 л води додають 30 г сульфату калію та 10 г суперфосфату.
Перемішайте розчин та зробіть позакореневе підживлення. Полийте дерева та обприскайте листя.
На зимостійкість впливає правильний полив. Він повинен бути рясним. Потрібно, щоб вода просочила ґрунт на метр. В цьому випадку дерево буде повністю забезпечено вологою, а коренева система — теплом.
Зверніть увагу на листя. Воно повинно вчасно опадати. Якщо почався жовтень, а дерева продовжують стояти з листям, їх треба зірвати. Можна зачекати трохи. Можливо, сезон листопаду забарився, але до холодів треба проконтролювати ситуацію.
Листя, яке не опало за сезоном, потрібно прибрати з гілок. Так дерево припинить витрачати поживні речовини на їх ріст та підтримку. В рослини залишиться більше сили на зимування та на вплив негативних погодних умов. Зокрема, це профілактика розповсюдження грибкових інфекції та шкідників.