У зимовий період догляд за геранню не має припинятись і має бути дуже ретельним та уважним. У цей час рослина знаходиться у стресових умовах – з вікон протяги, а від батареї сильний жар. Саме тому догляд за квіткою має бути таким, що орієнтується на її поточний стан. З таким підходом взимку цвітіння рослини припинятись не буде.
Як поливати герань взимку
Якщо ви – кмітливий квітникар, то точно помітили, що навіть на одному підвіконні одні квіти можуть бути пересушені, а інші почуваються чудово. Слід зазначити, що герань у зимовий період знаходиться у стані сплячки наполовину. Вона не починає скидати листя, але й у рості зупиняється майже повністю. У такому стані доглядати за квіткою потрібно за особливими методами. Багато садівників просто ігнорують полив, але робити цього не варто.
Знавці у сфері садівництва та досвідчені квітникарі пояснили, як правильно потрібно виконувати полив герані, аби вона не припиняла цвітіння. Важливим фактором у цьому питанні є індивідуальний підхід до рослини. Потрібно розуміти, що у великих горщиках земля буде пересихати швидше, так само і з великими рослинами. Саме тому індикатором є саме стан ґрунту.
За словами знавців, потрібно регулярно перевіряти рівень зволоженості ґрунту, він не має пересихати на глибину більш як 2 см. У процесі поливу потрібно враховувати, що необхідно зволожувати всю поверхню і робити це поступово. Якщо дотримуватись цих правил, герань буде продовжувати радувати вас цвітінням усю зиму.