Куди і як пшикати парфуми, щоб шлейф був довгим і пахнув довго

Сьогодні,   15:40    259

Як ви зазвичай наносите парфум? Більшість пшикають не лише на шкіру, а й на одяг. Інші припускаються найчастішої помилки носіння парфумерії: пшикають на одне зап’ястя і труть його про інше. Так ви «ламаєте» молекули: парфум починає пахнути інакше і стає менш стійким.

Місце нанесення парфуму схоже на макіяж, щоб пахнути їм більш менш інтенсивно, щоб шлейф за вами був довгим є різні способи і варіанти. Сьогодні поговоримо про ті, які допоможуть продовжити стійкість і створити навколо себе ароматний шлейф.

На шкіру чи одяг

Парфуми не наносять на одяг з низки причин:

  • Він може залишати плями, які дуже складно випрати;
  • На одязі аромати звучать холодніше і монотонніше, для класного розкриття їм потрібне тепло людської шкіри та пульсуючі точки;
  • Якщо йдеться про шкіру чи хутро, аромат може намертво в’їстись в одяг. Згодом він почне пахнути «нафталіном» і вивести запах старого парфуму буде дуже складно.
Останні новини:  Три пари взуття, які зіпсують будь-який образ цієї осені: головні антитренди сезону

Ваш одяг все одно так чи інакше пахне парфумом, хоча б тому, що він стикається зі шкірою. Додатково наносити на тканини аромати експерти не радять.

Куди не варто наносити парфум

Найбільш улюблене (і абсолютно марне) для жінок місце нанесення парфуму — за вуха. Там немає пульсуючих точок, тому розкриття аромату стає тьмяним і нестійким.

Не варто зловживати нанесенням парфумів на волосся. Звичайно, чисте волосся добре зберігає запахи, але у складі парфуму величезна кількість спиртів, які сушать гриву. Як виняток, звичайно, можна, а на кожен день можна купити серпанок для волосся (у багатьох виробників парфумерії є такі штучки, вони менш інтенсивні, але й спирту там практично немає).

Останні новини:  Для чого наші бабусі тримали у шафі таблетки активованого вугілля

Парфуми — не дезодорант, у пахвах йому не місце. І не користуйтеся порадою Коко Шанель «Наносите парфум туди, куди хочете, щоб вас цілували», якщо ваш девіз «Чим вище кохання, тим нижче поцілунки».

І, звичайно, пам’ятайте головне — аромат повинен змішуватися з чистотою, а не із запахом немитого тіла.

Куди наносити парфум для стійкості

Парфуми по-різному «затримуються» на нас залежно від типу шкіри. На «гарячій» шкірі, аромати менш стійкі, але барвистіші, вони практично миттєво йдуть зі старту в серці, де зливаються з базовими нотами. На «холодній» шкірі аромати розкриваються поступово, довше, але й тримаються краще.




Тим не менш, є універсальні поради:

  • Наносимо аромат на зап’ястя або на внутрішній бік ліктів (на кожен по одному пшику), якщо хочете, щоб ваш аромат довше відчували навколишні;
  • Якщо хочете довше відчувати аромат самі, наносимо його ближче до носа: яремна западина, ключиці;
  • Влітку можна пшикнути під коліна (за умови, що у вас голі ноги), оскільки він випаровується вгору і трохи в сторони, стійкість та шлейф вийдуть класними;
  • Перед нанесенням можна змастити точки жирним кремом, на ньому аромати триматимуться, як тіні на праймері.
Останні новини:  Сонячне затемнення 2 жовтня 2024 року: де можна побачити і що не варто робити цього дня

Як створити об’ємний шлейф

Це особливий спосіб нанесення. Точніше, їх 2:

Перший підійде для тих, хто хоче сам насолоджуватися хмарою аромату навколо себе. Наносимо парфум на яремну западину, вздовж лінії росту волосся на потилиці, розпилюємо в повітрі та входимо в цю хмару.

Другий чудово працює на навколишніх. Наносимо аромат на згини ліктів, яремну западину та під коліна, якщо ми з голими ногами.

Але не переборщіть! Ці способи підходять для легких ароматів!