Побив світовий рекорд: чоловік не спав 12 днів поспіль, ось що з ним сталося

17.08.2024   16:30    33

За словами журналістів, 19-річний блогер не спав 264 години і 24 хвилини. Весь цей час біля його будинку чергували екстрені служби, щоб допомогти йому, якби його здоров’я сильно погіршилося.

Блогер Norme побив світовий рекорд Гіннеса, відмовившись від сну на 12 днів. Про це пише видання The Mirror.

За словами журналістів, 19-річний хлопець не спав 264 години і 24 хвилини. Весь цей час біля його будинку чергували екстрені служби, щоб допомогти йому, якби його здоров’я сильно погіршилося.

Останні новини:  Науковці знайшли унікальний спосіб видобутку сонячної енергії у відкритому космосі

Як розповіла доктор Дебора Лі з Dr Fox Online Pharmacy, вчинок Норми — це цілковите безумство.

«Існує дуже рідкісне, генетично успадковане захворювання, зване фатальним безсонням. Після того як настає безсоння, середня тривалість життя становить від трьох місяців до трьох років. Ліків від цього немає», — розповіла вона.

За словами лікаря, нестача сну навіть протягом одного дня може імітувати наслідки перевищення допустимої норми алкоголю. Ба більше, до четвертого дня ситуація може загостритися, і почнуться галюцинації та марення.

Останні новини:  Винороб виявив у погребі кістки гігантів часів Льодовикового періоду
Блогер, сон, фото Fullscreen
Блогер не спав 12 днів
Фото: Mirror

Як розповіла Лі, відсутність сну протягом 96 годин і більше може призвести до масштабного психозу, що характеризується важкими галюцинаціями і маренням. Ефекти позбавлення сну часто досягають піку на п’ятий день, а потім настають безпрецедентні наслідки.




Лікар вважає, що ефект на організм блогера, який не спав 12 днів, буде значним. Сон має вирішальне значення для повсякденних функцій організму. Доктор Лі вважає, що дорослі люди повинні прагнути щонайменше семи годин сну на добу.

Останні новини:  Вчені виявили дивні невідомі бактерії в глибоководних коралах

За її словами, навіть короткочасні періоди позбавлення сну можуть підвищити шанси захворіти, адже безсоння завдає імунній системі удару.

«Сон так само важливий, як і інші основні функції, як-от дихання, приймання їжі та пиття», — розповіла лікарка.