8 хитрощів, які допоможуть вам позбавитися від цукрової залежності - Новости Ю

8 хитрощів, які допоможуть вам позбавитися від цукрової залежності

16.10.2021   22:20    605

Деякі способи допомагають впоратися з бажанням з’їсти що-небудь солодке і економлять калорії

Цукерка на ходу, трохи шоколаду або морозиво? Так, солодкі спокуси — це швидкі, але в підсумку не такі вже безневинні забави, особливо коли стаєш на ваги. Нижче ви дізнаєтеся, як подолати тягу до солодкого і перестати нервувати без цукру.8 хитрощів, які допоможуть вам позбавитися від цукрової залежності:

Зрозумійте причини. Для початку розберіться, коли ви найчастіше в повсякденному житті їсте цукор: це може бути стрес, поганий сон або сніданок. Постарайтеся уникати ці тригери.

Знайдіть «прихований цукор». Звичайно, не тільки солодощі містять цукор. Томатний соус, заправки для салатів, чіпси і багато іншого сповнені ним! Уважно перевіряйте склад того, що їсте. Уникайте оброблених продуктів, консервів і фруктових йогуртів.

Снідайте правильно. Сніданок регулює рівень цукру в крові і позбавляє від тяги. Несолодка каша з корицею і горіхами, омлет з авокадо і помідорами ідеально підходять для підбадьорливого початку дня без цукру.

Залиште собі лазівку. Не відмовляйтеся від солодощів повністю. Чому б іноді свідомо не з’їсти шматочок шоколаду або морозива? Зрештою, для ласунів існує безліч альтернатив без цукру. Як щодо, наприклад, домашнього бананового морозива?

Займіться спортом. Коли ви відчуваєте стрес, то швидше переходите до солодких і жирних закусок. Замість цього заспокойте нерви за допомогою вправ. Фізична активність ще і регулює рівень цукру в крові.

Користуйтеся натуральним замінником цукру. В крайньому випадку, підсолодіть кашу невеликою кількістю меду і банана або використовуйте цукрозамінник для випічки.

Медитуйте і розслабляйтеся. Треба вміти заспокоїти ендокринну систему, щоб мозок заспокоївся і вимагав менше цукру. Активне розслаблення означає: медитацію, тренування усвідомленості, розслаблення м’язів.

Наберіться терпіння. Намагайтеся поступово позбутися від цукру в повсякденному житті і дати своєму організму час відвикнути від нього. Ви помітите, що всього через кілька тижнів без цукрових бомб у вас пропаде тяга до солодкого.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector