Гороскоп на 21 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

6 причин включити у свій раціон картоплю

24.07.2021   21:20    242

Картоплю часто називають нездоровою їжею через велику кількість вуглеводів, що міститься в ній. Однак фахівці вважають, що якщо вживати картоплю в помірній кількості, вона може принести користь здоров’ю. Вони перерахували 6 причин, які доводять, що картоплю слід включити в раціон.


Вітамін С

Люди зазвичай асоціюють вітамін С з цитрусовими, проте важливим джерелом вітаміну С також є і картопля. В середньому 150 г картоплі містять 15% від щоденної норми вітаміну C, пише Metro. Цей вітамін підтримує імунну систему, відіграє важливу роль у формуванні сполучної тканини, яка необхідна для роботи суглобів.

Это интересно:  Фахівці назвали продукт, який знижує ризик інсульту

Вітамін B6

Картопля – важливе джерело вітаміну B6. Він допомагає більш ніж 100 ферментам в організмі правильно функціонувати, дозволяючи їм розщеплювати білки – це ключовий процес для нормальної роботи нервової системи. Як правило, невелика картопля містить близько чверті рекомендованої денної норми вітаміну B6.

Калій

Калій важливий для регулювання електричних сигналів в м’язах і нервах. Відзначається, що в смаженій і запеченій картоплі міститься більше калію, ніж у вареному або в пюре. А картопля в мундирі містить близько третини рекомендованої добової норми.

Это интересно:  Експерти розповіли про причини запоморочення

Холін

Холін-це сполука, необхідна для здоров’я мозку, нервів і м’язів. Особливо він важливий для вагітних. Картопля в мундирі містить близько 10% добової потреби людини в холіні.

Крохмаль

Крохмаль, який міститься в картоплі допомагає організму, діючи як пребіотик. Він важливий для здоров’я мікробіома кишечника. Також завдяки крохмалю в кишечнику утворюються коротколанцюгові жирні кислоти, які покращують метаболізм і знижують рівень цукру в крові.

Это интересно:  Споживання цього соку знижує ризик захворювання серцево-судинної системи

Відсутність глютену

Картопля не містить глютен. Тому це відмінна їжа для людей з непереносимістю глютену.


lhealth.info

Adblock
detector