6 порад від дієтолога, як приборкати вечірнє переїдання - Новости Ю

6 порад від дієтолога, як приборкати вечірнє переїдання

28.09.2021   21:00    910

Лікар-дієтолог Ольга Гордієвич радить всього кілька правильних етапів для того, щоб і фізично , і морально відчувати себе здоровою людиною . Адже вечірнє переїдання — доволі частий гість в українських родинах.


Отже:

1. Важливо впорядкувати загальний режим дня. Наявність сніданку, збалансовані обід та вечеря – запорука ситості ввечері.

Плануйте меню на наступний день, а ще краще на кілька днів наперед, хаотичне харчування – шлях до вечірнього переїдання.


Это интересно:  Фахівці назвали продукт, що допоможе гіпертонікам нормалізувати артеріальний тиск

2. Наявність достатньої кількості білка на вечерю (риба, бобові, м’ясо, сир, горіхи, яйця, тощо) – наситить організм.

3. Вечеря багата харчовими волокнами (бобові, овочі, листові салати, зелень, насіння, горіхи, цільні зерна).

Клітковина – запорука тривалої ситості.

4. Вечеряйте в сімейному колі, якщо це можливо. Насолоджуйтесь вечерею, повільно вживайте їжу, добре пережовуючи її, думайте про процес насичення та «відчуйте» смак страв, а не дивіться телевізор.

Это интересно:  Российский врач назвал снижающие риск тяжелого течения COVID-19 витамины

5. Сон. Регулярне скорочення сну – шлях до порушення гормональної регуляції обміну речовин. Коли ми замало спимо, організм може «сплутати» втому з голодом.

Якщо ви далі прагнете перекушувати після збалансованої вечері, це може бути ознакою, що тіло потребує більше годин для сну.

6.  Нудьга ввечері та автоматично вироблені звички часом змушують нас переїдати перед сном. Якщо від такої звички важко одразу відмовитись – випийте теплий трав’яний чай, або замініть її на звичку вечірньої прогулянки!

Это интересно:  Нутриціолог перерахувала елементи для підтримки здоров’я і краси волосся

GreenPostAdblock
detector