6 кристалів, які потрібні вам для хорошого сну - Новости Ю

6 кристалів, які потрібні вам для хорошого сну

16.10.2021   23:40    487

Як стверджують езотерики, кристали впливають на енергетику людини, і певні з них допомагають від безсоння

Давно відомо про цілющу силу кристалів. Так, відомий ізотерик і автор книг про магію каменів Хізер Аскінозі запевняє, що кристали мають власні енергетичні частоти, і їх близькість впливає на енергію людини:— Деякі кристали не тільки сприяють вашому емоційному благополуччю, але і можуть лікувати фізичні недуги. Коли справа доходить до сну, то зберігання кількох блискучих каменів під подушкою допоможе вам нарешті добре відпочити вночі, — каже вона.

6 кристалів, які потрібні вам для хорошого сну:

Селеніт. Цей сильний мінерал миттєво очистить ваше енергетичне поле і просто змусить вас відчувати себе добре! Просто перед сном покладіть його під подушку, щоб очистити ауру і перебудувати чакри під час сну. Вранці будете відчувати себе чудово.

Ангеліт. У ізотериці використовується для зв’язку з вищими силами, а також для почуття внутрішнього спокою при фізичних недугах. Просто покладіть його під подушку, і попросіть ангелів допомогти, поки засинаєте.

Флюрит. Камінь, що втілює ясність розуму і пов’язаний із серцевою чакрою, флора допоможе вам швидше заснути і побачити більш усвідомлені сни. Носіть його з собою в кишені, щоб мати більш розумний і врівноважений погляд на речі. Це допоможе поліпшити процес прийняття рішень, а також втілити ідеї в життя.

Аметист. Вважається, що сон з темно-фіолетовим аметистом під подушкою або на тумбочці полегшує засинання і сприяє усвідомленим сновидінням. Дивовижний камінь для захисту від поганих флюїдів (відмінно підходить для зберігання на робочому столі!), він ідеально захищає від кошмарних снів.

Місячний камінь. З такою назвою цей камінь кольору пустелі відмінно підходить для того, щоб допомогти заснути! Передбачається, що місячний камінь знімає емоційну напругу перед сном.

Димчастий кварц. Є заземлюючим каменем. Його можна використовувати для втілення ваших надій і мрій в години неспання, а під час сну він розслабляє вашу енергетику.
Adblock
detector