5 продуктів харчування для боротьби з «поганим» холестерином - Новости Ю

5 продуктів харчування для боротьби з «поганим» холестерином

09.10.2021   20:20    814

Якщо ви страждаєте від підвищеного рівня холестерину, вам потрібно не тільки приймати призначені лікарем ліки, але і стежити за своїм раціоном. Частіше включайте в нього ці продукти харчування.

Овес. Їжа з вівсяної муки може бути найбільш корисним варіантом сніданку, обіду або навіть вечері. І мова не тільки про всіма улюблену вівсянку, а й про інші продукти. Овес допомагає контролювати показники холестерину. В одній чашці міститься така кількість розчинної клітковини, яке відчутно знижує показники ліпопротеїнів низької щільності.

Это интересно:  Одночасний прийом цього вітаміну з іншими погіршить стан


Жирна риба. Вона багата жирними кислотами Омега-3, що сприяють більш жорсткому контролю над «поганим» холестерином. Якщо у вас алергія на рибу, можна додавати в раціон інші продукти, також містять ці кислоти.

Фрукти. Чудово підходять для зниження рівня холестерину. Налягайте на помідори, авокадо, цитрусові, папайю, виноград і яблука. У всіх фруктах міститься пектин, який творить справжні чудеса в справі боротьби з «поганим» холестерином.

Это интересно:  Протизаплідні таблетки можуть знизити ризик діабету

Горіх. Додайте пригорщу горіхів в свій щоденний раціон для контролю над холестерином. Мигдаль і волоські горіхи особливо добре справляються з цим завданням. Це прекрасне джерело ненасичених жирів, які зміцнюють здоров’я.

Рослинна олія. Якщо ви страждаєте від підвищеного холестерину, то активніше використовуйте рослинне масло. Це перший крок до порятунку вашого серця від усіх можливих ускладнень, пише The Health Site.

Это интересно:  COVID-19 может спровоцировать развитие болезней Альцгеймера и Паркинсона

wworld.com.uaAdblock
detector