Гороскоп на 21 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

5 добавок для захисту і регенерації печінки

01.08.2021   18:40    1316

Печінка є природним фільтром організму. Цей орган виводить шлаки і токсини, метаболізує жири, білки і вуглеводи. Добре функціонуюча печінка важлива для підтримки краси і здоров’я всього людського тіла.


Щоб орган працював належним чином в першу чергу потрібно обмежити споживання алкоголю і відмовитися від куріння. Існують також певні добавки і продукти, які приймають для здоров’я печінки.

Цинк

Цей важливий елемент сприяє поділу клітин, а хронічні захворювання печінки можуть привести до дефіциту цинку в організмі. Згідно з дослідженнями, добавки цієї речовини здатні захистити найважливіший орган від окисного стресу, викликаного гепатитом С. Крім того, тривалий прийом цинку може підтримати функцію печінки і у людей з іншими захворюваннями цього органу.

Это интересно:  П'ять типів болю, пов'язані з ендометріозом

Корінь солодки

Він містить активну сполуку, що називається гліциризиновою кислотою, яка має регенеруючу дію на пошкоджені клітини та зменшує запалення печінки. Клінічне випробування, проведене в 2021 році, показало, що щотижневі ін’єкції гліциризинової кислоти пацієнтам з гепатитом С здатні зменшити симптоми.

Розторопша плямиста

Трав’яна добавки діє як антиоксидант і може знижувати шкоду, яку вільні радикали завдають печінки після того, як цей орган засвоює токсичні речовини. Лабораторні дослідження показали, що силімарин, що міститься в розторопші, допомагає знизити запалення, відновити тканини печінки і захистити її клітини від пошкоджень.

Это интересно:  Фахівці назвали харчову добавку, яка зменшує здуття живота

Екстракт артишоку

Цей засіб сприяє регенерації клітин печінки, згідно з дослідженнями. Також передбачається, що листя артишоку здатні знижувати рівень цукру в крові, покращувати травлення і підтримувати здоров’я серця, передає The Express.

Імбир

Популярна спеція відома не тільки своїми властивостями зменшувати запалення і допомагати при алергії. Вчені з’ясували, що ще однією перевагою кореня імбиру є його здатності відновити склад крові, захистити від фіброзу печінки і шистосомоза.


Это интересно:  Дослідники виявили зв'язок між надмірною денною сонливістю і вітаміном D

ukrhealth













Adblock
detector