4 способи омолодження кишечника, які сприяють довгому життю - Новости Ю

4 способи омолодження кишечника, які сприяють довгому життю

08.10.2021   19:20    1533

Дослідники виділили чотири методи, які допоможуть повернути назад старіння кишечника і підвищити шанси дожити до старості.

Мікробом кишечника, який складається з набору генів, що складають мікробіоту, починає розвиватися ще до народження. Доведено, що існує ряд факторів, що руйнують мікробіом кишечника, в тому числі антибіотики.Група дослідників з Інституту системної біології в Сіетлі виявила, що мікробіом кишечника з віком стає все більш різноманітним і унікальним. Автори виявили три ключових бактерії, що сприяють здоровому старінню. Вони спостерігали менше бактерій роду Bacteroides, більше Akkermansia і Christensenella, які були пов’язані зі зменшенням запалення, поліпшенням метаболізму цукру і жиру і худорлявим типом статури.

Это интересно:  Експерт назвала звички, що допомагають збільшити тривалість життя

Чотири наступні кроки можуть допомогти заселити кишечник бактеріями, які сприяють довгого життя.

Овочі

Листова зелень, зокрема, містить певний цукор, який може сприяти рсоту здорових кишкових бактерій. Згідно Hopkins Medicine, високе споживання клітковини і листової зелені сприяє розвитку ідеального мікробіома кишечника.

Ферментовані продукти

Недавні дослідження показали, що ферментовані продукти можуть змінити склад трильйонів бактерій, що мешкають в кишечнику. Було доведено, що такі продукти, як йогурт, кефір, квашена капуста і чайний гриб, знижують рівень запалення у всьому організмі.

Это интересно:  Пестициди можуть призвести до проблем зі здоров'ям

Пробіотики

Більшість добавок, доступних на ринку, містять бактерії з сімейств Lactobacilli і Bifidobacter, вибрані тому, що вони можуть вижити в кислому середовищі шлунка.

Пребіотики

Прийом пребіотиків в якості добавок може допомогти зміцнити імунну систему, яка знаходиться в кишечнику, що допомагає боротися з інфекціями.Adblock
detector