3 спеції, які допоможуть подолати тягу до солодкого - Новости Ю

3 спеції, які допоможуть подолати тягу до солодкого

16.09.2021   17:00    341

Деякі трави — це справжні миттєві приборкувачі сильної тяги до чого-небудь солодкого

Сильна тяга до солодкого виникає несподівано, і знайома багатьом. Ця проблема актуальна для тих, хто стежить за добовою нормою споживання цукру, що дуже важливо для здоров’я. На щастя, є деякі корисні продукти, які допоможуть миттєво взяти під контроль тягу до солодкого. До того ж, вони смачні!3 спеції, які допоможуть вам подолати тягу до солодкого:

Кориця: знижує рівень цукру в крові. Ця спеція не тільки покращує смак страв, але і дуже корисна, в тому числі, при діабеті. Дослідження підтверджують, що кориця знижує рівень інсуліну, «поганого» холестерину і тригліцеридів, які є фактором ризику серцево-судинних захворювань. Найчастіше у продажу кориця Цейлону з Китаю, так ось, перша набагато корисніше.

Это интересно:  Навіщо додавати вітамін D в хліб

Солодка: замінник цукерок. Корінь цієї рослини допоможе збити гостре бажання солодкого. Ви можете жувати його, як жувальну гумку, або розсмоктувати, як льодяник. Як варіант, заваріть чай. У той же час інгредієнти зменшують рівень цукру в крові, володіють протизапальними і поліпшують резистентність до інсуліну властивостями.

Куркума: бореться з тягою до солодкого. Куркумін, який витягується з цього кореня, не тільки володіє протираковими і протизапальними властивостями, але і бореться з тягою до солодкого. Оскільки регулярний прийом цієї спеції знижує рівень цукру в крові і регулює викид інсуліну, то тяга до цукру взагалі не виникає. Щоб отримати максимальну користь від куркуміна, вживайте спецію з невеликою кількістю масла і чорного перцю.

В ідеалі ви не просто їсте спеції, коли голодні, але включайте корицю і куркуму в своє щоденне меню. Ваш організм найбільше виграє від регулярного, тривалого прийому спецій, до того ж, вони мають приємний смак.

Это интересно:  Доктор Мясников назвал грубейшую ошибку при измерении давления

zdorovia.com.uaAdblock
detector