3 корисних вправи для хребта - Новости Ю

3 корисних вправи для хребта

04.10.2021   11:40    254

Вправи допомагають зняти зайву напругу, відновлюють рухливість хребта і позбавляють від неприємних відчуттів. Якщо ви працюєте сидячи кілька годин поспіль, робіть 5-хвилинні перерви кожні 2 години і виконуйте ці нескладні вправи по 8-12 разів кожну. Ви відразу відчуєте легкість.


Вправа №1

Вихідне положення. Стоячи, стопи на ширині тазу і паралельні один одному, погляд вперед, руки опущені.


Дія. Притисніть підборіддя до грудей і на видиху починайте плавно, хребець за хребцем, опускатися вниз, ковзаючи пальцями рук по зовнішній стороні стегон. На вдиху так само плавно в зворотній послідовності поверніться у вихідне положення.

Это интересно:  Фахівці розповіли, які яйця не можна вживати в їжу

Намагайтеся особливу увагу приділити розслабленню м’язів шиї; якщо виконання нахилу в повному обсязі неможливо через обмеження задньої поверхні стегон, необхідно зігнути ноги в колінах.

Вправа №2

Вихідне положення. Стоячи, стопи на ширині таза і паралельні один одному, погляд вперед, руки опущені.

Дія. На вдиху виконайте крок вперед і потягніться за руками вгору, створюючи одну дугоподібну лінію від стопи ззаду ноги до кінчиків пальців рук. На видиху поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме з іншої ноги.

Это интересно:  Дерматолог повідомила про небезпеку неправильного миття рук

Уникайте напруги в попереку, для цього необхідно виконати витягування переважно вгору; супроводжуйте поглядом рух рук, щоб шия залишалася в природному положенні.

Вправа №3

Вихідне положення. Лежачи на підлозі, ноги широко, руки в сторони, поперек притиснутий до підлоги.

Дія. Виконайте вдих і на видиху почніть тягнутися лівою рукою до правої, намагаючись з’єднати долоні, при цьому зберігайте ноги і поперек нерухомими. На вдиху поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме в іншу сторону.

Это интересно:  Як правильно лікувати грибок стопи

zdorovia.com.uaAdblock
detector