
Головне – без жодних дієт.
Виявилося, що під час звичайної манери ходьби організм витрачає мінімум енергії та економить сили. Вчені провели експеримент за участю 27 добровольців-спортсменів віком від 20 до 40 років.
Вони робили рухи, пересуваючись з п’яти на носок, а також з неповним навантаженням на п’яту і на носочках. При цьому вони пересувалися спеціальними пластинами, що зчитували силу тиску. З допомогою спеціальної апаратури відстежувалася активність м’язів.
Підвищення витрати енергії у разі викликало підвищену активність м’язів гомілкостопа, стегон і спини. Одночасно покращувалося живлення колінних суглобів.
Вчені вважають, що такий спосіб ходьби може бути корисним не тільки для тих, хто бажає схуднути, а й людям, які стикаються з болем у спині.
-
Вчені створили годинник старіння: що він може розповісти про тривалість життя -
Медики з'ясували, як знизити рівень поганого холестерину на 21% -
4 вправи на стільці, які допомагають зменшити живіт після 50 років -
Лікарі назвали напої, які допоможуть боротися з астмою -
Названі негативні наслідки частого вживання вершкового масла -
Медики назвали вітамін, який знижує ризик розвитку діабету

1510