
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Le Monde із посиланням на прокуратуру Бреста.
«Капітан судна, який є громадянином Росії, може отримати до одного року ув’язнення та штраф у розмірі 150 тисяч євро за відсутність належного прапора і відмову виконати вимогу про зупинку в морі. Також може бути ухвалене рішення про конфіскацію судна», — повідомили в прокуратурі.
Там уточнили, що до таких самих санкцій може бути засуджено і судновласника, особу якого наразі встановлюють.
Раніше в середу російське агентство ТАСС повідомило про затримання капітана і заявило, що російська дипломатія вимагає його звільнення. Москва також запросила консульський доступ до затриманого.
Нагадаємо, танкер Tagor був зупинений французькими ВМС. Після цього його супроводили кораблі Національного флоту до бухти Дуарнене у департаменті Фіністер, де прокуратура відкрила розслідування.
Фото: vesselfinder.com / Hans Fairhurst

1472