Експерти розповіли, чого не варто робити перед відвідуванням лікаря

Сьогодні,   06:05    237


Чому до лікаря краще йти без дезодоранту і без манікюру? Відповідь на це питання дали німецькі медичні експерти. Вони розповіли, чого ще не варто робити перед відвідуванням лікаря.

За словами фахівців, деякі наші звичні дії можуть вплинути на діагностику лікарем нашого стану при обстеженні і створити його неправильну картину. В кінцевому підсумку це може вплинути на стратегію терапії і на результат.

Останні новини:  Медсестра поділилася способом позбутися зморшок за допомогою дешевого засобу

Так, за годину до звернення до лікаря не слід пити напої з кофеїном, такі як кава, енергетичні напої або кола, пояснюють експерти. Кофеїн може штучно підвищувати кров’яний тиск, причому протягом тривалого періоду після його вживання.

Також недоцільно приймати засоби від застуди або грипу за день до відвідування лікаря. Медику буде важче визначити справжні симптоми.

Останні новини:  Медики назвали небезпечні для чоловіків продукти

Питво додаткової води перед аналізом сечі може призвести до зниження результатів в буквальному сенсі. Але і від зневоднення організм теж не повинен страждати, оскільки брак води робить сечу більш концентрованою і темною.

Ще одна погана ідея – вживання алкоголю за 24 години до тесту на холестерин. Спиртне викликає підвищення рівня тригліцеридів, що лікар може сприйняти за порушення ліпідного обміну.

Останні новини:  Медики встановили нову причину чоловічої безплідності

Жінки слід утримуватися від манікюру і лаку для нігтів перед відвідуванням лікаря. Поздовжні борозенки, білі плями або деформовані нігті можуть вказувати на серйозні захворювання. Якщо все це буде покрило лаком, лікар просто не помітить небезпечних симптомів.

При призначеній мамографії не слід використовувати напередодні дезодорант. Алюміній в дезодоранті може фальсифікувати рентгенографію грудної клітини на мамограмі, підказують експерти.


elegantwoman.kyiv.ua