
Молоко з віком засвоюється гірше через поступове зниження вироблення лактази — ферменту, який розщеплює молочний цукор (лактозу) у тонкому кишківнику.
Про це повідомила лікарка-гастроентерологиня Ольга Матвієнко, передає Новини Live.
«З віком у кишківнику може зменшуватися вироблення ферменту лактази, який допомагає перетравлювати молочні продукти. Через це люди старшого віку частіше скаржаться на здуття, діарею, біль у животі або інший дискомфорт після їхнього вживання», — пояснила вона.
Водночас вона не рекомендує повністю відмовлятися від молока, сиру, сметани чи йогуртів. Це варто робити лише тоді, коли вони справді погіршують самопочуття. В інших випадках достатньо зменшити кількість таких продуктів і стежити за реакцією організму.
Сортувати: Нові Надіслати
-
Вчені розповіли, чому ми їмо менше, коли поряд є хтось ще -
Лікарі пояснили, чому небезпечно жити в однокімнатних квартирах -
Названо два популярні напої, від яких краще відмовитися у спеку: чим вони небезпечні -
Чи безпечна для здоров’я багаторазово кип’ячена вода: висновки вчених -
Напис "protein" на упаковці: що насправді він означає -
Вчені з'ясували, чому люди часто чіпають обличчя

225