
Дружина лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка, Тетяна похвалилася святковим фото з ним та донькою Євою, яка отримала свідоцтво про закінчення школи із відзнакою.
Фото вона показала у своєму Instagram.
«Ось і ще одна крапка. Свідоцтво про закінчення школи. Та ще й з відзнакою. За ці 11 років ми були в різних школах. Навіть коледж встигли спробувати. Не всі рішення виявлялися правильними. Не всі дороги були нашими. Були сумніви. Були пошуки. Були моменти, коли доводилося чесно сказати собі: «Ні, це не те. Йдемо далі». І сьогодні я особливо вдячна, що ми не боялися змінювати напрямок. Бо ця відзнака — не лише про оцінки. Вона про наполегливість. Про сміливість починати спочатку. Про те, що інколи власний шлях виявляється важливішим за ідеальний план», — написала Тетяна.

17-річна Єва прийшла на вручення свідоцтва про закінчення школи у чорній сукні з бантом та драпіруванням
Дружина Віктора додала, що вміння шукати себе залишається на все життя.
«Школа закінчилася. А вміння шукати себе, помилятися, робити вибір і йти далі — залишається на все життя. C’est la vie. Не в сенсі: «Ну що поробиш». А в сенсі: життя не завжди йде за планом. І саме тому воно таке прекрасне», — підсумувала вона.

Єва закінчила школу із відзнакою
pravda.com.ua

597