Кому не можна вживати солодке після основного прийому їжі

10.05.2026   00:07    640

Невеликий десерт після основного прийому їжі не завдасть шкоди, якщо сам обід або вечеря не були надто калорійні. Однак важливо пам’ятати про почуття міри: надлишок цукру та жирів у кондитерських виробах негативно позначається на метаболізмі та веде до набору зайвої ваги.

Якщо у людини є цукровий діабет, порушення толерантності до глюкози, надмірна вага, слід утриматися від такого прийому їжі. При цьому суворих заборон на солодке для здорових людей немає, але торти та цукерки не мають стати частиною вашого щоденного раціону.

Останні новини:  Вчені радять бувати на природі для зміцнення здоров’я

Поєднання солодощів з іншою їжею може спричинити бродіння та здуття живота. Це індивідуальна реакція, яка залежить від стану мікрофлори кишківника та роботи ферментів.