Хізер Локлір закрутила роман із серцеїдом 90‑х Лоренцо Ламасом: що відомо

Сьогодні,   15:48    117


64‑річна Хізер Локлір, зірка «Району Мелроуз», таємно зустрічається з актором Лоренцо Ламасом – серцеїдом 90‑х.

Хізер Локлір, яка торік розірвала заручини зі своїм давнім партнером, схоже, знову закохана. За даними TMZ, 64‑річна акторка вже кілька місяців зустрічається з 68‑річним Лоренцо Ламасом – зіркою культової мильної опери «Фелкон Крест».

Джерела видання стверджують, що роман триває достатньо довго, аби пара почала робити кроки назустріч спільному майбутньому. Зокрема, їхні дорослі діти планують провести разом вихідні, щоб ближче познайомитися.

Останні новини:  Справжній автомобіль лиходія: Larte Design створили фіолетовий карбоновий обвіс для BMW 7-Series

TMZ також опублікувало ексклюзивні фото, зроблені ще напередодні Нового року в одному з популярних стейк‑хаусів Лас‑Вегаса. На знімках Локлір і Ламас виглядають розслабленими та щасливими – ніби давно не приховують теплих почуттів.

Хізер Локлір з Лоренцо Ламасом. Фото: TMZ

За плечима Хізер – два шлюби: з Томасом Лі та музикантом Річі Самборою, від якого вона виховує 28‑річну доньку Аву. Вона також скасовувала заручини з актором Джеком Вогнером.

Останні новини:  Іменини Василя, Сергія та Марії: кого ще привітати 12 квітня

Ламас, своєю чергою, був одружений п’ять разів і має шістьох дітей. Його останній шлюб завершився у 2018 році.

Читати по темі



blik.ua