Всі три країни Балтії заборонили Фіцо проліт до москви на парад 9 травня

Сьогодні,   15:15    334

Латвія, Литва та Естонія закрили небо для літака прем’єра Словаччини. Роберт Фіцо планує шукати інший маршрут для візиту на російський захід.

Латвія, Литва і Естонія не дозволили прем’єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо летіти через їхню територію до москви на парад 9 травня. Про це повідомляє УНН.

Деталі

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна заявив, що Фіцо знову не отримає дозволу на використання естонського повітряного простору для польоту до москви з метою участі у параді 9 травня, оскільки даний захід спрямований на прославлення російської агресії проти України.

Останні новини:  Лавров зробив заяву про переговори щодо України

Ми відмовили йому в цьому минулого року, і той самий принцип діє й зараз

— заявили в МЗС Естонії.

Там додали, що позиція Естонії є однозначною: жодна країна не може використовувати естонський повітряний простір для зміцнення зв’язків з росією в той час, коли кремль продовжує порушувати міжнародні норми та чинити агресію проти України та безпеки Європи в цілому.

Останні новини:  Орбан не скасує вето на кредит у розмірі 90 млрд євро для України до відновлення постачання нафти трубопроводом "Дружба"

Водночас сам Фіцо повідомив про аналогічну заборону з боку Латвії і Литви у соцмережі Facebook.

Вже оголосили, що не дозволять нам пролетіти через їхню територію під час польоту до москви. Я обов’язково знайду інший маршрут, як минулого року

— заявив Фіцо.

Нагадаємо

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо після телефонної розмови з прем’єром Угорщини Орбаном закликав Євросоюз переглянути підхід до енергетичної політики та відновити діалог із росією щодо постачання нафти й газу.

Останні новини:  Мадяр вимагає переголосування в окрузі, де переміг «Фідес» через підставного тезку


unn.ua