
На превеликий жаль шанувальників телешоу «Холостяк», стосунки пар усіх 14 сезонів зрештою завершилися розставанням. Так само сталося і з Анастасією Анісімовою, яка зустріла свою любов на знімальному майданчику 13-го сезону.
Фудблогерка не полонила серце героя шоу, Олександра «Терена» Будька, але закрутила роман із освітлювачем Єгором Старцевим. Проте більше вони не разом.
Про це Настя 2-го квітня розповіла у своєму Instagram.

Настя та Єгор більше не разом
«Ми з Єгором розстались. Ми — та сама пара, яка прогриміла на постшоу проєкту «Холостяк» півтора року тому, що учасниця почала зустрічатися з освітлювачем. Якщо ви бачите це відео, то, скоріше за все, пройшов деякий час із нашого розставання», — сказала дівчина.
«Що я можу сказати за ці стосунки? Вони були гарні. Ми були щасливі. Ми багато спілкувались про весілля. Ми так мріяли про нього. Ми стали рідні. Дійсно рідні. Ми стали одним цілим і жили в нашому світі. Однак виявилось, що цей світ був крихким. Можу вас запевнити, що ніхто нікого не зраджував. Ці пів року відчувалось як намагання зберегти кохання, яке в нас є. Однак повне небажання щось змінювати. Ми ніби несумісні. Але я точно знаю, що він мене кохав. Зараз я сиджу, я розумію, що це правильне рішення — нам розійтись. Це кінець. Я закриваю своє серце до нього і буду рухатися далі одна», — зазначила 25-річна Настя.

807