Словаччина в останню хвилину розблокувала санкції Євросоюзу Росії - DW

17.03.2026   08:15    15


Словаччина в останню хвилину розблокувала санкції Євросоюзу Росії - DW

Словаччина в останню хвилину розблокувала санкції Євросоюзу проти Росії, відмовившись від вимоги виключити двох олігархів із санкційного списку.

Про це повідомляє DW із посиланням на дипломатичні джерела AFP, передає Укрінформ.

За даними джерел, у Братиславі відмовилися від початкової вимоги виключити двох олігархів зі санкційного списку, який налічує близько 2500 російських олігархів та організацій.

Останні новини:  Прем’єр Гренландії відреагував на слова Трампа, який назвав острів «шматком льоду»

Санкції щодо Росії через її війну проти України мають продовжуватися одноголосно усіма 27 державами-членами ЄС кожні пів року. Словаччина заблокувала цей процес, вимагаючи виключити зі списку олігархів Алішера Усманова і Михайла Фрідмана.

Якщо б Словаччина не поступилася, термін дії санкцій завершився 15 березня, однак обмеження були продовжені ще на шість місяців до 15 вересня, пише DW.

Останні новини:  Іран не може повністю відкрити Ормузьку протоку через свої міни - NYT

Фото: freepik 


ukrinform.ua