Порти РФ на Балтиці зупинили експорт нафти - ЗМІ

25.03.2026   14:15    28

Порти РФ на Балтиці зупинили експорт нафти - ЗМІ

Фото: Supernova+

Дим від пожежі в порту Приморськ

Перевалка нафтопродуктів на експорт через термінали в балтійському порту Усть-Луга в 2025 році перевищила 32,8 млн тонн.

Російські балтійські порти Приморськ та Усть-Луга призупинили навантаження нафти та нафтопродуктів 22 березня після атаки безпілотників. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела в галузі у понеділок, 23 березня.

Останні новини:  У Чехії масштабна пожежа охопила нацпарк «Чеська Швейцарія», залучені сотні рятувальників

«Це призупинення посилює глобальний дефіцит, спричинений закриттям Тегераном Ормузької протоки через війну США та Ізраїлю проти Ірану», – йдеться в публікації.

Агентво не вдалося отримати ‌оперативний коментар Транснєфті.

Нафтоналивні потужності порту Приморськ на Балтійському морі становлять близько 1 ‌млн барелів нафти на добу і близько 300 тис. барелів дизпалива на добу, що робить його ключовим перевалочним пунктом для основного російського сорту Urals та низькосірчистого дизпалива Євро-5.

За даними галузевих джерел, експортна перевалка низькосірчистого дизпалива в 2025 році склала близько 16,8 млн тонн.

Останні новини:  Трамп повідомив, що ексмер Нью-Йорка Джуліані потрапив до лікарні у критичному стані

Перевалка нафтопродуктів на експорт через термінали в балтійському порту Усть-Луга в 2025 році перевищила 32,8 млн тонн, за даними джерел.


korrespondent.net