На війні загинув український гуморист Артур Петров

Сьогодні,   10:00    132
На війні загинув український гуморист Артур Петров

Фото: facebook.com/arthur.petrov.31

Артур Петров

Він перебував у ЗСУ з квітня 2025 року, а впродовж останніх місяців був у складі 43 окремої механізованої бригади.

Український стендап-комік Артур Петров загинув 18 березня під час евакуації поранених у Куп’янську-Вузловому на Харківщині. Артист служив у ЗСУ з квітня 2025 року. Про це повідомила його дружина Катерина на сторінці коміка у Facebook.

Останні новини:  Женя Кот шокував зізнанням про алкогольну залежність і яким методом подолав її: "Я місяць пив"

За її словами, трагедія сталася 18 березня у Куп’янську-Вузловому під час евакуації поранених військових.

«Любі друзі, колеги, знайомі Артура, ті, хто любив його стендап. Я Катя, дружина Артура. 18 березня Артур загинув у Куп’янську-Вузловому під час евакуації поранених», — написала вона.

Дата та місце прощання з військовим і артистом будуть повідомлені згодом.

Останні новини:  Амадора Лопеса затримали працівники ТЦК в Чернігові: "Не знав, що я в розшуку"

Артур Петров був родом із Дніпра, виступав у жанрі stand-up та брав участь у різних YouTube-проєктах, зокрема, у проєкті Підпільний стендап. До лав Збройних сил України він приєднався у квітні 2025 року та служив у 43-й окремій механізованій бригаді.

У загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Також ми відомляли, що не стало зірки фільму Пригоди Електроніка Василя Скромного.

Останні новини:  Санта Дімопулос розказала, як намагалася відправити сина вчитися за кордон, але він обрав Україну

 


korrespondent.net