Мелоні сказала, що саме допоможе розблокувати €90 мільярдів кредиту Україні

22.03.2026   06:15    41

Також Мелоні спростувала чутки про те, що вона нібито висловила розуміння щодо вето прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо кредиту Києва.

Для розблокування Угорщиною кредиту в розмірі 90 мільярдів євро для України необхідно відновити роботу нафтопроводу Дружба. Про це заявила прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні після засідання Європейської ради у Брюсселі, повідомляє Adnkronos.

Останні новини:  Французькі депутати підтримали надання Ельзасу особливого статусу

«Я вважаю, що цю ситуацію можна вирішити. На мою думку, для цього необхідна гнучкість з обох сторін. Отже, з одного боку, з моєї точки зору, необхідно відновити роботу нафтопроводу Дружба, а з іншого — 90 мільярдів будуть автоматично розблоковані», — зазначила Мелоні.

Своєю заявою вона спростувала чутки про те, що під час засідання вона нібито висловила розуміння щодо вето прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо кредиту Києва.

Останні новини:  Рада миру Трампа зіткнулася з нестачею фінансування, план щодо Гази під загрозоюДонори надали менше 1 млрд доларів із обіцяних 17 млрд для відновлення Гази. План відбудови анклаву під загрозою через гострунестачу фінансування.Економіка • 02:30 • 58 перегляди

Мелоні додала, що Європейська рада знову підтверджує свою всебічну підтримку «країні, що зазнала нападу».

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц закликав Європейський Союз проігнорувати Орбана і терміново розблокувати фінансову допомогу Україні на 90 млрд євро.


korrespondent.net