Російська влада ініціює «націоналізацію» Дня святого Валентина

Сьогодні,   06:00    1049

Росіяни хочуть відмовитися від згадок про святого Валентина, історію якого вважають «неоднозначною»

В Держдумі РФ виступили з ініціативою «перепрофілювати» День святого Валентина, замінивши його на свято, що відповідає «традиційним цінностям». Про це пише «Главком».

Депутатка Тетяна Буцька в коментарі ТАСС запропонувала змінити назву 14 лютого. Серед обговорюваних варіантів – День любові або навіть День плюшевої іграшки.

Останні новини:  Матч в Англії двічі зупиняли через білку – фанати надали звірятку особливий статус після гри

За словами посадовиці, це дозволить відмовитися від згадок про святого Валентина, історію якого в РФ називають «неоднозначною».

«Не згадуючи Валентина з його неоднозначною історією зробити святом тих, для кого слова «любов», «сім’я», «діти» – найважливіші в житті», – пояснила депутат.