Фото: Getty Images
Україні дуже потрібні крилаті ракети Taurus
Компанія MBDA інвестує 2,4 млрд євро у виробництво далекобійних крилалих ракет Taurus Neo.
Німеччина уклала контракт на масштабне виробництво крилатих ракет Taurus Neo. Про це повідомила компанія MBDA.
Вказано, що замовлення на підготовку виробничої лінії у Німеччині для серійного випуску вдосконалених ракет отримала компанія TAURUS Systems – спільне підприємство MBDA та SAAB.
«З Taurus Neo Німеччина цілеспрямовано нарощує свої найсучасніші можливості глибокого удару, роблячи критично важливий внесок у стримувальні спроможності Європи та НАТО», – заявив виконавчий директор MBDA Group зі стратегії Томас Готтшильд.
Як зазначили у компанії, роботи з розробки нових технологій уже розпочалися в межах контракту на обслуговування та модернізацію ракет Taurus, підписаного у грудні 2024 року. Це має забезпечити якнайшвидшу готовність перших систем Taurus Neo.
«Між 2023 і 2025 роками MBDA подвоїла виробництво нових ракет для групи в цілому та продовжить інвестувати 2,4 млрд євро між 2025 і 2029 роками, щоб забезпечити нарощування виробництва в найближчі роки», – йдеться у повідомленні.
У вою чергу президент України Володимир Зеленський заявляв про переговори з Мерцом щодо ракет Taurus. За його словами, ця тема не буде публічною.

5047