Король Філіп VI і королева Летиція у супроводі першої віцепрезидентки та міністерки фінансів Марії Хесус Монтеро відвідали сьогодні Цивільний центр Поньєнте-Сур у Кордові, де створено інформаційний пункт для родичів жертв залізничної катастрофи, в якій загинула щонайменше 41 людина та понад сто було поранено.
Королівське подружжя прискорило своє повернення до Іспанії з Греції та скоротило свій графік, щоб мати можливість відвідати Кордову після залізничної катастрофи в Адамусі, яка минулої неділі, 18 січня, забрала життя щонайменше 41 людини, а ще сто зазнали поранень.
Король Філіп VI і королева Летиція хотіли висловити співчуття та підтримку жертвам трагічної катастрофи, а також подякувати службам екстреної допомоги за їхню роботу та мешканцям міста Кордова — за оперативну співпрацю.
Летиція з’явилася на публіці у стриманому синьому жакеті та чорній водолазці, а король Філіп VI одягнув сірий піджак у смужку, смугасту сорочку та штани.

1621
