Вчитель балалайки з Єкатеринбурга наслідував радянського маніяка

21.11.2025   06:35    1567

Вчитель балалайки з Єкатеринбурга наслідував радянського маніяка

Фото: Getty Images

Російський вчитель душив дітей пакетами

Викладач запрошував до себе учнів віком від 10 до 15 років, де у результаті усе перетворювалося на «перевірку» дихання, під час якої він брав пакет і душив дітей до 30 хвилин.

Російський викладач по класу балалайки з Єкатеринбурга Артем Ваганов виявився наслідувачем радянського маніяка Анатолія Сливка. Керівник дитячого ансамблю Обертон душив учнів пакетами під приводом перевірки дихання під час домашніх занять. Про це інформують росЗМІ.

У соцмережах було знайдено кілька акаунтів учителя, один із них зареєстрований під псевдонімом «Анатолій Сливко», на честь маніяка, який у СРСР убивав підлітків і застосовував «випробування на витривалість».

За даними ЗМІ, 33-річний педагог заманював дітей та нібито для перевірки дихання він укладав дітей на ліжко та надягав їм на голову пакет, знімаючи його тільки після того, як діти задихалися і бились у конвульсіях.

Батьки розповіли, що Ваганов часто проявляв агресію, зокрема кричав на дітей, піднімав їх за шкірку, а коли дорослі дізнавалися про це, звинувачував учнів у брехні.


korrespondent.net