У Болгарії шість мігрантів загинули в ДТП, втікаючи від прикордонників

09.11.2025   07:45    612

У Болгарії шість мігрантів загинули в ДТП, втікаючи від прикордонників

Фото: BGNES

Погоня тривала майже 40 кілометрів

Поліція розгорнула на дорозі перешкоду з шипами, але автомобіль, пробуючи оминути її перекинувся і скотився на берег озера.

Втеча автомобіля з нелегальними мігрантами від прикордонників в Болгарії завершилася смертельним ДТП на березі озера. Про це повідомляє болгарське інформагентство БГНЕС.

Інцидент стався під ніч 6 листопада. Представники прикордонної поліції в районі міста Китен на півдні країни запідозрили, що в легковому автомобілі можуть бути нелегальні мігранти, а водій після того почав втечу у напряму Бургаса.

Останні новини:  Розслідування Пентагону підтвердило, що Гегсет міг поставити під загрозу сили США в Ємені

Погоня тривала майже 40 кілометрів. Водій звернув зі зручної прибережної на сільські дороги, джип прикордонників їхав за ним слідом, але не міг наздогнати. Поблизу Бургаса автомобіль-втікач спричинив ДТП і продовжив їхати.

На в’їзді до Бургаса поліція розгорнула на дорозі перешкоду з шипами, але автомобіль, пробуючи оминути її перекинувся і скотився на берег озера.

Внаслідок аварії шість мігрантів в автомобілі загинули. Вижив тільки водій-румун і троє громадян Афганістану. Їх госпіталізували до лікарні в Бургасі, водія взяли під варту.

Останні новини:  Трамп і Путін ставлять на те, що Європа відвернеться від України — The Hill

Як ми вже писали, рейсовий автобус та вантажівка з польськими номерами зіткнулися в Австрії неподалік чеського кордону. В результаті аварії загинула одна людина.

У Фінляндії десятки автівок зіткнулись у ДТП


korrespondent.net