
0
Через аварію загинуло двоє працівників аеропорту.
У Гонконзі в понеділок, 20 жовтня, вантажний літак з’їхав зі злітно-посадкової смуги в море, зіткнувшись із патрульною машиною служби безпеки, яка також упала в воду. Як повідомляє Associated Press, у підсумку двоє людей в автомобілі загинули, а чотири члени екіпажу літака не постраждали.
Нещасний випадок трапився з літаком Boeing 747 турецької авіакомпанії ACT Airlines. Він приземлявся в міжнародному аеропорту Гонконгу близько 3:50 ранку після прибуття з Дубая та був в оренді компанії Emirates.
Капітани не звернулися за допомогою перед посадкою та проїхали приблизно пів дороги по злітно-посадковій смугі, перш ніж з’їхали з неї ліворуч, повідомив під час прес-конференції виконавчий директор з експлуатації аеропорту Стівен Ю.
«Патрульна машина не поспішала на злітно-посадкову смугу. Це літак з’їхав зі злітно-посадкової смуги та врізався в патрульну машину за огорожею», – сказав він.
Коли рятувальники прибули на місце, літак уже впав в море та був розламаний на дві частини, а четверо членів екіпажу чекали на порятунок біля відчинених дверей. Усі члени екіпажу не отримали видимих травм.
arguments.kyiv.ua

3421