Індія скорочує імпорт російської нафти на 50% після переговорів зі США - ЗМ

18.10.2025   14:37    110

Індія скорочує імпорт російської нафти на 50% після переговорів зі США - ЗМ

Фото: Getty Images

Індія наполовину скорочує імпорт нафти з РФ

В адміністрації Трампа заявили, що провели продуктивні переговори, після чого індійські нафтопереробні заводи вже скорочують імпорт російської нафти.

Нафтопереробні заводи Індії скоротили імпорт російської нафти на 50% після «продуктивних торговельних переговорів» зі США. Про це у четвер, 16 жовтня, повідомив Reuters з посиланням на неназваного чиновника Білого дому.

Останні новини:  Військові структури НАТО та Євросоюзу посилили співпрацю - високопосадовець Альянсу

Видання нагадує, що Вашингтон кілька місяців тиснув на Індію щодо відмови від російської нафти.

«Сполучені Штати та Індія провели продуктивні торговельні переговори, а індійські нафтопереробні заводи вже скорочують імпорт російської нафти на 50%» — повідомляє видання з посиланням на джерело в адміністрації США.

Останні новини:  Туск - про заморожені активи РФ: Ми досягли переломного моменту, триває робота над технічними деталями

Зазначається, що у Вашингтоні назвали переговори продуктивними.

Як повідомлялося, напередодні ціни на нафту почали зростати від п’ятимісячного мінімуму після заяви Трампа про те, що прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді запевнив у припиненні закупівель російської нафти. Водночас Індія не підтвердила заяву Трампа про «зупинку імпорту нафти з РФ».


korrespondent.net